Jdu do toho na 110 %

Pojďte se s námi naučit Anglicky s rodilým mluvčím nebo s českým lektorem. Společně se budeme potkávat 4x týdně na lekcích. Díky tomu upgradujete svou angličtinu až o dvě úrovně nahoru jen během 5 týdnů.

Vyberte týden v kurzu:
1. týden
2. týden
3. týden
4. týden
5. týden
Co dál?
První týden - Začínáme

Seznámíme se, začneme z lehka a zjistíme, na čem společně zapracujeme.

Lekce připravíme přímo pro vás přesně podle toho, co potřebujete. Ať je vaše úroveň jakákoliv, nemusíte se ničeho bát. Se začátečníky probereme během prvního týdne základy, na kterých budeme stavět. Pokročilí se mohou těšit na konverzaci o všem možném.

Čtyři 50 minutové lekce

Cena je vč. DPH
Druhý týden - Jdeme více do hloubky

Prvotní stud opadl a na lekce se těšíte.

V hodinách společně probíráme gramatiku, jdeme více do hloubky i je samozřejmě prostor i pro konverzační témata. Od pondělí do pátku mluvíme, mluvíme a mluvíme a angličtina se pomalu stává plynulejší a přirozenější.

Čtyři 50 minutové lekce

Cena je vč. DPH
Třetí týden - Mluvíme, mluvíme, mluvíme

Třetí týden, čtyři lekce a z vašeho lektora se stává pomalu stává váš kamarád.

Za tu dobu se dostáváme k velmi zajímavým tématům ať už jste začátečník nebo pokročilý. Začátečník si je jistější v gramatice, na lekcích probíráme předložky, časy a dostáváme se ke složitějšímu tvoření vět.

Pokročilý si může lekce nakombinovat i s rodilým mluvčím a angličtina se stává běžnou součástí každodenního života.

Čtyři 50 minutové lekce

Cena je vč. DPH

Náhodou nestíháte tolik lekcí za týden?

Není problém se domluvit na "dvouhodinovku" či "trojhodinovku" a rázem máte více lekcí během jednoho dne.

Náhodou nestíháte tři lekce za týden?
Čtvrtý týden - Pilujeme detaily

Během čtvrtého týdne se společně zaměříme na nejasnosti. Pilujeme, mluvíme, ptáme se, kde by mohl být zádrhel.

Pokročilý bez problémů používá nové slovíčka a slovní zásoba se znatelně rozšířila. Začátečník v průběhu 4. týdne vidí výrazný posun v psaném i v mluveném projevu. Díky intenzivním lekcím a každodenním hovorům si pokročilí jsou jistější i s rodilým mluvčím a u filmů si občas zapomenou zapnout titulky.

Čtyři 50 minutové lekce

Cena je vč. DPH
Pátý týden - (Ne)loučíme se!

Po pěti týdnech každodenního používání angličtiny uvidíte jasné zlepšení ve všem, co vám dřív dělalo problém.

Jako začátečníci budete mít lepší přehled o základech a dokážete se ve spoustě věcech vyjádřit. Společně jsme probrali 5-6 časů, které umíte správně používat a dokážete popsat váš den, vyjádřit plynule základní myšlenky a jste schopni mluvit o budoucnosti i minulosti.

A co ti, kteří se Anglicky už učili? Uvidíte obří progres ve slovní zásobě, komplikovaná gramatika a tvoření složitějších vět už není takový oříšek. Zaručíme vám, že strach z mluvení bude fuč. Chyby v mluveném a psaném projevu se zredukují téměř na minimum, a pokud se přeci jen nějaká objeví, s lehkostí nad tím mávnete rukou.

Čtyři 50 minutové lekce

Cena je vč. DPH
Co dál?

Ve štychu vás nenecháme!

Na poslední hodině si probereme progres, který jste udělali a domluvíme se na dalším postupu. Chcete pokračovat se stejným lektorem? Pojďte do toho! Zajímá vás, jak probíhá kurz s rodilým mluvčím? Skvělé, další kurz můžete mít právě s ním!

Cena je vč. DPH
S námi jste v dobrých rukou
Ať už jste úplný začátečník nebo vám základní konverzace nedělá problém. Přizpůsobíme se vaší úrovni i tempu.

Je jedno jestli umíte říct jen “Hello” nebo ovládáte všechny kondicionály.

Je jedno jestli si jen umíte objednat pivo nebo už zvládáte konverzaci o politice.

Poslední šance! Tohle jsem řekla při první hodině. “Tohle je poslední šance co tomu dávám“. A z poslední šance bylo 8 měsíců pravidelných lekcí a callů, které jsem si bez pochyb užila!

Lucie P. - Absolventka kurzu
Lucie P.
Absolventka kurzu

V práci mi oznámili, že jedu za měsíc do Německa, zastupovat naší firmu... Objednala jsem si kurz s rodilým mluvčím, že mě to alespoň lépe připraví. A fakt že jo! Do Německa jedu v pátek. Furt jsem hodně nervózní, ale už ne kvůli angličtině!

Jana H. - Absolventka kurzu
Jana H.
Absolventka kurzu

Každá hodina byla parádní. Byl tam balanc mezi gramatikou a konverzací a to mi vyhovovalo. Určitě pokračuju dál!

Filip S. - Absolvent kurzu
Filip S.
Absolvent kurzu

Měla jsem 2 měsíce před odcestováním do Kanady. Moje angličtina nebyla špatná, ale styděla jsem se mluvit. Rozuměla jsem téměř všemu, ale něco ze sebe vymáčknout byl oříšek. Zvolila jsem variantu kurzu s rodilým mluvčím a dodalo mi to sebevědomí, které jsem k odcestování potřebovala.

Lenka F. - Absolventka kurzu
Lenka F.
Absolventka kurzu

“Maan whasup“ – asi takhle začínala každá hodina :D Každou hodinu jsme s Lukášem kecali o něčem jiném a mně ani nepřišlo, že se učím. Za mě super!

Lubos Sch. - Absolvent kurzu
Lubos Sch.
Absolvent kurzu

Na první hodině jsem byl tak nervózní, že ze mě nevypadly ani 3 slova. Po 2 letech už se na hodiny těším jako na pokec s kamarádem, kde probereme vše od holek až po politiku. Že jsem se k tomu naučil výborně mluvit už mi přijde jen jako příjemný bonus :)

Martin Ch. - Absolvent kurzu
Martin Ch.
Absolvent kurzu

Kurz s Gregem byl zážitek, který si ráda zopakuju! Měla jsem strach, jestli mu budu rozumět, ale na první hodině se ukázalo, že mluví i trochu česky a jeho oblíbené slovo jsou “špekáčky“ :D

Linda D. - Absolventka kurzu
Linda D.
Absolventka kurzu

10/10 za přizpůsobivost! Každý týden mám program jiný a lektoři mi vždy vyšli vstříc!

Adam D. - Absolvent kurzu
Adam D.
Absolvent kurzu

JustEnglish mohu jen doporučit! Tenhle rok jsem se připravovala na maturitu a s Danem a Lukášem to byla hračka. Věci co mi ve škole vysvětlují, jak kdybych to bylo jaderná fyzika, pochopím od kluků za 20 minut. Mohu tedy jen doporučit!

Michaela P. - Absolventka kurzu
Michaela P.
Absolventka kurzu

Nezajímala mě tolik gramatika (tu jakž takž zvládám) ale hlavně konverzace. Podle toho taky vypadaly hodiny. Mohu s radostí doporučit!

Marcela Z. - Absolventka kurzu
Marcela Z.
Absolventka kurzu

Už jsem vystřídala v JustEnglish 3 lektory a asi je těžké říct, který byl lepší. Každý učí v něčem trochu jinak a to mě na tom baví! Pokračuju dál!

Markéta Š. - Absolventka kurzu
Markéta Š.
Absolventka kurzu

Že si budu s někým volat anglicky pro mě bylo naprostý sci-fi. Lekce jsou v pohodě, tam lektora vidíte, ale ty phone cally byly první 2 týdny náročný. Potom už jsem si ale zvykl a bylo to v pohodě.

Marek F. - Absolvent kurzu
Marek F.
Absolvent kurzu

Dávám 8/10. Bod dolů za to že mě Dan vyměnil a dal mě jinému lektorovi, abych se prý posouval. Další bod dolů, že ten další lektor to udělal taky :D Nee, tenhle koncept je fakt super! To střídání lektorů je fajn změna, za 4 měsíce jsem už měl lekce s rodilým a to byl i ten cíl!

Luboš P. - Absolvent kurzu
Luboš P.
Absolvent kurzu

Poptávali jsme rodilého mluvčího a Grega si nemůžeme vynachválit. Ze začátku jsme se trochu obávali britského přízvuku, protože se nakláníme spíše k tomu americkému, ale ukázalo se, že to byla správná volba. Prozatím má každý z týmu hodinu týdně, ale už teď plánujeme přidávat!

Vojtěch Král - Decathlon – Smíchov
Vojtěch Král
Decathlon – Smíchov

Začínali jsme s českými lektory a po roce přešli na rodilé mluvčí. S výukou jsme absolutně spokojeni, ať už po té edukativní stránce nebo organizování hodin. Lektoři nám vychází vždy vstříc a to je pro nás hlavní!

SMV Invest -
SMV Invest

Nejvíc mně vyhovuje časová flexibilita lektorů. Domlouvání termínu týden předem je přesně to, co potřebuji!

Tereze B. - Absolventka kurzu
Tereze B.
Absolventka kurzu

V práci mi dali ultimátům a měl jsem 2 měsíce na to, abych s tou svojí angličtinou něco udělal. Ondra a Alex mě naštěstí rozkecali a v práci jsem nadále. Díky!

Petr O. - Absolvent kurzu
Petr O.
Absolvent kurzu

Filip je super! Vysvětlil nám základy a teď se nás snaží rozmluvit. Tam to s náma bude ale na delší běh :D

Zuzana a Anna -
Zuzana a Anna

Vyzkoušel jsem kurz s českým lektorem v kombinaci s rodilým mluvčím a za mě spokojenost. Oba kluci měli skvělou angličtinu a vědí jak učit

Jiří S. - Absolvent kurzu
Jiří S.
Absolvent kurzu

Potřeboval jsem se rozmluvit a ukázat manželce že není sama, kdo si dokáže na dovolený objednat pití. Tohle už zvládnu bez problémů, ale furt je na čem pracovat.

Michael H. - Absolvent kurzu
Michael H.
Absolvent kurzu

Odkoupila nás zahraniční firma a meeting v angličtině jsou každý týden. Honza mě ale na všechno skvěle připraví a projdeme si vždy to, co potřebuju. Do 2 měsíců bych chtěl začít s rodilým mluvčím.

Tomáš R. - Absolvent kurzu
Tomáš R.
Absolvent kurzu

Na škole mě nic nenaučili a tak to teď doháním. Měla jsem už 2 kurzy a skvělý! S Lenkou jde to učení samo, takže a máme se vždycky o čem bavit.

Alena B. - Absolventka kurzu
Alena B.
Absolventka kurzu

Že se někdy budu učit z auta mě nenapadlo :D Ale na dotaz “mohli bychom si dát někdy lekci z auta když budu na cestě?“ mi zatím každý lektor vyhověl. Ušetří mi to spoustu času! Takže VELKÉ díky za přizpůsobivost!

Kamil B. - Absolvent kurzu
Kamil B.
Absolvent kurzu

Honza mě skvěle připravil na pohovory. Respektive mě dokázal rozmluvit a pak už bylo všechno snazší.

Veronika H. - Absolventka kurzu
Veronika H.
Absolventka kurzu

S Just English jsem naprosto spokojená. Hodiny se zaměřují na to, co potřebuji a časově lektoři vždy vyjdou vstříc.

Radka N. - Absolventka kurzu
Radka N.
Absolventka kurzu

Byla jsem hrozně nervózní a myslela si, že nedokážu mluvit. S Danem jsme první hodinu celou “prokecali“ a já byla překvapená, že to vlastně jde. Děkuju moc a rozhodně pokračuju dál!

Klára P. - Absolventka kurzu
Klára P.
Absolventka kurzu

Anglicky umíte na jedničku s hvězdičkou a chcete se zdokonalit i v jiném jazyce? Pojďte do toho s námi!