Jsme učitelé, lektoři, rodilí mluvčí, kteří vás konečně naučí mluvit!

Jsme učitelé, lektoři, rodilí mluvčí, kteří vás konečně naučí mluvit!

Každý lektor je u nás v něčem jiný, ale jednu věc máme všichni společnou. Učení nás baví a rádi pomůžeme i vám ovládnout angličtinu, abyste se nemuseli hodiny biflovat gramatiku a slovíčka, dokázali se domluvit na cestě kolem světa nebo zvládli tu důležitou mezinárodní schůzku v Londýně.

Stojíme si za tím, že si nejprve dva lidi musí sednout lidsky a až poté bude fungovat vztah lektor-žák. Proto se u nás můžete setkat s ostřílenými matadory s 20 letou praxí v oboru. Stejně tak můžete mít lektora, který zrovna dokončil školu a cestuje po světě.

A kdyby vám náhodou nějaký lektor nevyhovoval? I to se může stát. Určitě se nebojte nám říct a požádejte si o někoho jiného.

Neučíme protože musíme, učíme protože nás i vás to baví.

Dan Balcar – zakladatel Just English

Dan Balcar – zakladatel Just English

Jednoduše… učíme angličtinu

Otevíráme dveře do nového světa skrze témata, která jsou vám blízká. Díky mnohaletým zkušenostem s více než 500 studenty rozmluvíme i vás v co nejkratším čase.

K výuce přistupujeme tak, že už nebudete muset hledat další jazykovku

Troufáme si říct, že nás odlišuje náš přístup. Snažíme se vás poznat a upravovat výuku podle toho. Když jeden týden nemůžete, tak nevadí. Stačí napsat a domluvit si jiný termín. Potřebujete jeden týden více zabrat a další týden zvolnit, protože další týden jedete do zahraničí? Společně to vymyslíme tak, abychom vám vyšli vstříc. Máme malé motto: „Neučíme protože musíme, učíme protože nás i vás to baví."

A kdo vlastně za tím vším stojí? Dan.

Kluk který byl ve škole vždycky v angličtině za exota.

Kluk, který si v 19 letech nebyl schopný objednat v baru na Mallorce pivo.

Kluk, co se to rozhodl změnit a odletěl.

Kluk, co založil JustEnglish a dál předává radost z angličtiny.

A kdo vlastně za tím vším stojí? Dan Balcar

To, že jsem se ve škole nenaučil ani tak základní věc jako byla tahle mě donutila se zastavit, zamyslet se a rozhodnout se, že to chce změnu. Odletěl jsem na necelý rok do Austrálie a po návratu do Čech jsem si uvědomil, že spousta lidí je na tom stejně, jako jsem byl já – prostě neví, kde začít a jak se zlepšit.

V roce 2018 jsem začal učit angličtinu jen tak pro radost.

Děti na základní škole, známé, maminky na mateřské a netrvalo to dlouho a najednou se začali ozývat lidi, že by se chtěli také naučit anglicky. Angličtinou jsem doslova žil, zájemců bylo čím dál více a musel jsem k sobě najít posilu.

Nechtěl jsem ale je tak někoho. Někoho, kdo učí nudně, na nic se nezeptá a jede podle toho co se kdysi naučil teoreticky na vysoké škole. Začal jsem tedy dávat dohromady tým lidí, kteří to měli stejně jako já – chtějí učit a pomáhat druhým dosáhnout té někdy nepřestavitelné mety, že budou jednou mluvit.

Výuka online ve skupině i jeden na jednoho
Dnes vedu JustEnglish a starám se o to, aby lidi zakusili ten úžasný pocit, který jsem zažíval já potom, co jsem se vrátil z Austrálie.

Založil jsem si Instagram, kde mě sleduje přes 40 tisíc lidí

A i tady se snažím dál předávat radost z těch maličkostí – když si bez ostychu můžete objednat kdekoliv na světě jídlo, začít konverzaci s téměř kýmkoliv a nemít strach z toho, že nenajdete to správné slovíčko.

Sledujte můj Instagram